ثبت نام دانشگاه آزاد یزد www.azmoon.org

ساخت وبلاگ
چکیده : دانشگاه آزاد یزد در دوره های مختلف دانشگاهی ، شرایط متنوعی را با هدف جذب دانشجو برای متقا... با عنوان : ثبت نام دانشگاه آزاد یزد www.azmoon.org بخوانید :

ثبت نام دانشگاه آزاد یزد

دانشگاه آزاد یزد به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد یزد از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است. ثبت نام دانشگاه آزاد یزد در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد یزد در این مقاطع بصورت بدون کنکور ارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد یزد بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان یزد

نام واحد دانشگاهی آدرس دانشگاه اطلاعات تماس
دانشگاه آزاد ابرکوه استان یزد، ابرکوه، کیلومتر 3 بلوار امام علی (ع) 03532838000
دانشگاه آزاد اردکان اردکان، کیلومتر 5 جاده تهران 50- 03527273845
دانشگاه آزاد اشکذر استان یزد، کیلومتر 5 جاده یزد- تهران، بلوار دانشگا 03523625951
دانشگاه آزاد بافق استان یزد، بافق، میدان دانشجو، بلوار مهندس دهستانی، دانشگاه آزاد اسلامی بافق 35-03532437330
دانشگاه آزاد بهاباد استان یزد، شهرستان بهاباد، خیابان امام خمینی (ره)، کوچه شهدای جلیلی 1003-03532471000
دانشگاه آزاد تفت استان یزد، تفت، خیابان ساحلی شمالی، کوی دانشگاه آزاد اسلامی 03532628000
دانشگاه آزاد خاتم استان یزد، خاتم، خیابان شهید بهشتی 03532571600 - 03532572270 - 5-03532570444
دانشگاه آزاد مهریز مهریز، خیابان مطهری، خیابان یادگار امام، روبروی دانشگاه پیام نور 4- 03532529100
دانشگاه آزاد میبد استان یزد، میبد، کیلومتر 3 جاده میبد- یزد 9- 03532370163
دانشگاه آزاد یزد یزد، بلوار پرفسور حسابی، میدان عالم ، بلوار شهدای گمنام ، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی یزد 9- 03538211391

 

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد یزد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد یزد بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد یزد شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد یزد بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_4231" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد یزد در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد یزد به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد یزد

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد یزد مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد یزد شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد یزد

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد یزد می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد یزد اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد یزد در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد یزد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد یزد

ثبت نام دانشگاه آزاد یزد در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد یزد از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد یزد در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد یزد در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد یزد می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یزد

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد یزد شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد یزد

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد یزد شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد یزد داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد یزد در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد یزد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد یزد

[caption id="attachment_4233" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد یزد[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد یزد و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد یزد

 منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد یزد www.azmoon.org

 

ثبت نام دانشگاه آزاد یزد،ثبت نام دانشگاه آزاد،دانشگاه آزاد،دانشگاه آزاد بدون کنکور،بدون آزمون دانشگاه آزاد،,...
نویسنده : سپید بازدید : 19 تاريخ : سه شنبه 15 خرداد 1397 ساعت: 19:46